Rate this post

Společnost Z09 zelená energie s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Tábor, okres Tábor nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Z09 zelená energie s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Z09 zelená energie s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Tábor, Klokoty, Šafránová 416, PSČ 39003
Datum vzniku společnosti: 19.03.2009
IČO: 28099729

Mapa:

Kraj: Jihočeský kraj
Okres: Tábor
Obec: Tábor

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Demolice a příprava staveniště, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Smíšené hospodářství, Ostatní zpracovatelský průmysl j. n.

Máte zkušenosti s firmou Z09 zelená energie s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024