Rate this post

Společnost DOTEP – CT, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Nový Jičín, okres Nový Jičín nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. DOTEP – CT, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností DOTEP – CT, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Nový Jičín, Budovatelů 374/15, PSČ 74101
Datum vzniku společnosti: 04.12.1995
IČO: 64613411

Mapa:

Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Nový Jičín
Obec: Nový Jičín

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Výroba, přenos a rozvod elektřiny, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Činnosti v oblasti informačních technologií, Činnosti v oblasti nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody

Máte zkušenosti s firmou DOTEP – CT, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže