Rate this post

Společnost Domovní správa Třemošná, spol. s r.o. jejíž sídlo je v oblasti Třemošná, okres Plzeň-sever nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Domovní správa Třemošná, spol. s r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Domovní správa Třemošná, spol. s r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Třemošná, Plzeňská 98, PSČ 33011
Datum vzniku společnosti: 17.12.2001
IČO: 26340798

Mapa:

Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Plzeň-sever
Obec: Třemošná

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Ostatní specializované stavební činnosti, Inženýrské činnosti a související technické poradenství, Příprava staveniště, Silniční nákladní doprava

Máte zkušenosti s firmou Domovní správa Třemošná, spol. s r.o.? Napište nám je do komentářů níže