Rate this post

Společnost Domažlická správa nemovitostí spol. s r.o. jejíž sídlo je v oblasti Domažlice, okres Domažlice nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Domažlická správa nemovitostí spol. s r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Domažlická správa nemovitostí spol. s r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Domažlice, Bezděkovské Předměstí, Zahradní 513, PSČ 34401
Datum vzniku společnosti: 28.02.2001
IČO: 26324261

Mapa:

Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Domažlice
Obec: Domažlice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Ubytování, Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků, Elektroinstalační, instalatérské a ostatní stavebně instalační práce, Kompletační a dokončovací práce, Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost

Máte zkušenosti s firmou Domažlická správa nemovitostí spol. s r.o.? Napište nám je do komentářů níže