ČM ENERGETIKA a.s. zkušenosti, recenze a diskuze

2.7/5 - (9 votes)

1. března roku 2013 vstoupila na tuzemský energetický trh společnost ČM ENERGETIKA a.s. s poměrně pestrou nabídkou. Jedná se o čistě českou společnost dodávající jak elektřinu, tak i plyn domácnostem i velkým odběratelům typu větších soukromých podniků.

ČM ENERGETIKA se zaměřuje zejména na dlouhodobou úsporu svých klientů ve srovnání s velkými energetickými giganty. U silové elektřiny se může jednat klidně až o 14 % a u zemního plynu až o 23 %. ČM ENERGETIKA dokáže ostatním dodavatelům energie konkurovat také maximálním komfortem. Zákaznická podpora je na velmi vysoké úrovni. Ověřený přístup k zákazníkům je pro ni samozřejmostí.

Od počátku zahájení své činnosti se ČM ENERGETIKA dobrovolně hlásí k dodržování Etického kodexu obchodníka v energetických odvětvích, který vydal státní Energetický regulační úřad. Tato jasně stanovená pravidla jasně svědčí o důvěryhodnosti tohoto dodavatele elektřiny a zemního plynu.

Kam dále:

ČM ENERGETIKA a.s. kontakt

38 komentářů

 1. Věřte si čemu chcete, ale jejich chování je přinejmenším rozporuplné.

  Uzavřou s vámi „Přihlášku k výběrovému řízení“ na tři roky a po tuto dobu patříte jen jim, pokud byste chtěli cokoli změnit sami, pak zaplatíte za každé odběrové místo 3000,-

  Nemáte možnost si vybrat z více dodavatelů, prostě vám někoho vyberou – s největší pravděpodobností Armex, ačkoli podle nezávislé online kalkulačky vychází levněji spousta jiných.

  Výrazně NEDOPORUČUJI

  PS – jedná se o zprostředkovatele, nikoli dodavatele, toho vybírá v neveřejném „výberovém řízení“

 2. Předražené ceny (hlavně položka stálý měsíční plat). Smlouvy na úvazek a při odstoupení těžká ignorace. Požadavek na zaslání čísla smlouvy trval snad 3 měsíce.

 3. já mám s ČM dobré zkušenosti. přecházeli jsme k nim a i při přechodu bylo všechno v pohodě a smluvené ceny nám dodrželi. já bych vám firmu doporučil.

 4. Mám je doma na elektřinu a jsem spokojeny. Jsem rad, ze kdyz jsem resil problem se zalohama, tak jsem mluvil hned s clovekem a ne porad ty otravne plechacky. Doporucuju.

 5. Se společností jsem spokojena, mám ji již dlouho a vždy mi vraceli, domluvit se s nimi taky dá na všem, za mě jednoznačně ano

 6. Udělali mi paseku ve vyúčtování, podala jsem reklamaci, dopadlo to dobře, chybu uznali a opravili, omluvili se, vyřízené to bylo rychle poměrně

 7. Jako dobrý, ale mohlo by to bejt lepší. Hlavně přestat automaticky prodlužovat smlouvy, já jsem si to tedap ohlídal, ale kdo ví, co ostatní.

 8. My máme jen dobré zkušenosti, přechod zařídili, ceny jsou dobré, konečně šetříme, vše funguje, včetně komunikace

 9. Naprosto nejhorší společnost, se kterou jsem se setkala. Zákaznická linka katastrofa, když už se po půl hodině dovoláte, tak jsou nepříjemní,pořád se opakují jako kolovrátek a jako bonus zaplatíte raketu za telefon. Cena za energie vysoká a přístup ke klientovi strašný.

 10. Nebyl jsem spokojen, přešel jsem jinam, nechtěli mi vypovědět smlouvu, dlouho to trvalo, ale teď jsem konečně jinde a jsem konečně spokojen

 11. Jsem spokojená. Plyn i elektřinu mám u jedné společnosti a oproti čezu a rwe mi vždy vrací

 12. Snadný převod, který byl vyřízený za 5 minut přes telefon, pro mě atraktivní dodavatel vzhledem k cenám, které nabízejí.

 13. My jsme byli předtím u Vemexu, ale nic moc, teď jsme u tohoto dodavatele a taky to není ideální, komunikace s nimi je problém, ale ceny jsou dobré, tak asi zůstaneme.

 14. O této společnosti mi řekl kamarád.Chvíli jsem váhal, ale nakonce jsem se rozhodl přejít.Teď vůbec nelituji.Jako jedíný dodavatel splnil co slíbil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *