ČEZ Prodej, s.r.o. zkušenosti, recenze a diskuze

ČEZ Prodej, s.r.o. zkušenosti, recenze a diskuze
2.8 (55%) 4

Společnost ČEZ Prodej, s.r.o. je nedílnou součástí velkého koncernu ČEZ a.s., a to podle § 79 odst. 3 zákona č. 90/2012 Sb. pojednávajícím o obchodních korporacích. Energetický gigant ČEZ je největší energetickou skupinou, které působí v České republice také v oblastech střední a jihovýchodní Evropy. Jedná se o výrobce elektřiny, nicméně v portfoliu jeho služeb jsou i dodávky plynu a tepla.

Ke vzniku společnosti ČEZ Prodej, s.r.o. došlo v roce 2006. Jako nedílná součást velké skupiny ČEZ již ale fakticky působila v roce předchozím. Stala se smluvním partnerem pro veškeré zákazníky skupiny ČEZ. Momentálně ji tvoří tým zhruba 250 lidí, kteří jsou odborníky v oblasti energetiky.

ČEZ Prodej, s.r.o. nabízí velmi efektivní zákaznickou podporu a zastoupení na spoustě mít po celé České republice. Samotná skupina ČEZ je velmi silným partnerem, jejž má za svými zády. I z toho plyne spousta výhod a nízké ceny za dodávku energií, které může ČEZ Prodej, s.r.o. nabídnout.

Kam dále:

ČEZ Prodej, s.r.o. kontaktNapište vaše zkušenosti s touto firmou:

41 Responses to ČEZ Prodej, s.r.o. zkušenosti, recenze a diskuze

 1. Veronika napsal:

  Čez je výborný distributor plynu a elektřiny. Lituji odchodu od RWE. To jejich úžasné Čez online vaší platbu přesměruje úplně někam jinam, vám se sice platba vrátí – odněkud z Polska přes PAY-U, ale máte s tím starosti a uhánějí vás, že meškáte s platbami záloh. Opravdu výborný. Zaměstnanci ČEZU ten účet neznají a dělají jakoby ho nikdo nikdy neslyšel a až po ověření asi kolegou si najednou vzpomněli. Opravdu solidní jednání a je vidět, že u nich pravá ruka ví co dělá levá…. hodně štěstí a trpělivosti všem spokojeným zákazníkům ČEZU jako jsem já

 2. Fanda napsal:

  Byl jsem zákazník dlouho a Když si zvolím zmenu tak najednou chcou jit s cenou dolu ?? Muzou si tak nabouchat na hlavu… a Kdyz nabidku odmítnu tak se najednou z nich stávají arogantní blbci…

  • Marie napsal:

   Dobrý den, také to teď řeším. Paní z ČEZ mi bude jeste volat v úterý. A přemlouvat mě. Jak teď hledám v recenzích, našla jsem jsem, že při přechodu k jiné společnosti přijeli z ČEZ a odpojili elektroměr. Je to možné? Vůbec nevím, jestli mám u nich zůstat. Jenže když zruším novou smlouvu, tak budu platit penále jako hrom.

 3. Josef napsal:

  Přes padesát let jsem zákazníkem ČEZ a předchůdců tohoto podniku. Neměl jsem žádné problémy se zálohami, fakturami, placením doplatků a vracení přeplatků. Od zavádění zdokonalené aplikace ČEZ ON LINE /od září 2016/ jsem se dostal do nekonečných problémů se zálohami, i když byly řádně a prokazatelně uhrazeny, byl jsem veden jako neplatič, dozvěděl jsem se, že existují různé evidence na ČEZ Prodeji a mám mnoho různých protichůdných odpovědí na stejný dotaz, proč který problém vznikl. Dosud naprostý chaos a problém zákazníka až na posledním místě. S napětím očekávám, jak ČEZ Prodej zvládne letošní podzimní fakturaci mých dvou odběrných míst elektřiny s odlišným termínem odečtů, když všechny uhrazené zálohy podle rozpisů jsou vedeny jako uhrazené jen za jedno odběrné místo. Po půlroční snaze dosáhnout správné informovanosti zákazníka s využitím aplikace ČOL se ČEZ Prodeji nepodařilo za rok dát systém do pořádku. Kdyby takto ČEZ řídil atomové elektrárny, už bych neměl s čezem žádné starosti a ostatní zákazníci asi také, i když platí za elektřinu u konkurenčních prodejců.

 4. Marek napsal:

  Jsou velmi předražení, nebrat

 5. Pavel napsal:

  zloději a podvodníci, jiných slov pro ně nemám

 6. Vláďa napsal:

  Nalakal me kdysi jejich obchodni zastupce na jejich udajne nejlepsi ceny na trhu, bohuzel pozde jsem zjistil ze to zdaleka neni pravda.Jednani firmy je jak s prasetem. na pisemny dotaz kdy konci stavajici smlouva prijde odpoved ze smlouva stale trva. Jednou Vam preplatek zapoctou jako predzalohu na dalsi obdobi-protizakonne. Dalsi rok vam preplatek vrati ZA DVA MESICE ale mezitim stihnout poslat upominku ze nemaji zalohu a chcou pokutu ( zaloha 7000 preplatek 9000 ) Preplatek je vic jak 3 mesicni zaloha a oni si dovoli vam jednostranne zalohu navysit. A nakonec- kdyz se vam konecne povede od nich odejit, poslou vam vyuctovani a opet protizakone odectou i neuznane penale.

 7. Zdeněk napsal:

  Zdálo se mi to u nich výhodnější, tak jsme je zkusili na 2 roky a z toho je dnes 6, proto můžu firmu doporučit…

 8. Karel napsal:

  Čert aby se v těch jejich vyúčtováních vyznal

 9. Vítek napsal:

  Ceny vysoké, jednání neskutečné, jsme rádi, že jsme odešli

 10. Kamil napsal:

  Ceny předražené, chování arogantní, nikdy více

 11. Patrik napsal:

  Ze začátku to vypadalo dobře, ale ceny se pořád zvedají a to se mi moc nelíbí

 12. Petr napsal:

  Nebyl jsem spokojen a tak jsem chtěl odejít, dělali obstrukce a dali mi i pokutu, šílené

 13. David napsal:

  Jsou výborní!

 14. Lukáš napsal:

  Také se bohužel musím přiklonit, že nic moc, ceny vysoké, přístup nejhorší, co jsem zažil.

 15. Daniela napsal:

  I přes to že jsem nepodepsala dodatek fix, tak mi cenu za zády zafixovali. Utekla jsem od nich

 16. Pavel napsal:

  Chtěl jsem opravit diakritiku v příjmení. 1. odpověď doplňte 4 identifikační údaje. Odeslal jsem požadované. 2. odpověď pošlete kopii občanky. To nemohou všechno napsat najednou?

 17. Tomáš napsal:

  Skušenosti s nimi jsou katastrofální

 18. Jarmila napsal:

  zákaznická linke nafunguje, pul roku před výročím podepsána smlouva a nestihli podat výpověď včas. Reklamace snad nikdo neřeší… 32 dní bez reakce.Už nikdy více a to je firma se státním podílem

 19. Markéta napsal:

  Problémy při přepisování smlouvy, se zasíláním smluv, s komunikací a ještě Vám nastaví zálohové platby úplně jinak než jste požadovali. Co nejdříve odcházím jinam.

 20. Dušan napsal:

  vše ok

 21. Eva napsal:

  My jsme spokojeni, doporučujeme

 22. Sabina napsal:

  Nejsme spokojeni, je to stejná hrůza jako byla u rwe

 23. Saša napsal:

  Jsem spokojena, namám, co bych vytkla 🙂

 24. Standa napsal:

  Nejhorší komunikace

 25. Jan napsal:

  Mám dobré zkušenosti, levné ceny a velmi dobrá podpora.

 26. Barbora napsal:

  jsem maximálně spokojena

 27. Marie napsal:

  Naprosto perfektní

 28. Kamil napsal:

  S přístupem firmy jsem spokojený, původně byla u nich přihlášená moje firma a pak jsem k nim přihlásil i domácnost, tak šetřím na dvou frontách…

 29. Dalibor napsal:

  Super ceny za elektřinu.

 30. Ivan napsal:

  Jsem s cenami spokojený u nás na domě to udělalo dobrou slevu. Snad se nám to pohne i příští rok.

 31. Nina napsal:

  výborné ceny i smluvní podmínky

 32. Ivanka napsal:

  Jsem dlouholetý spokojený zákazník

 33. Lukáš napsal:

  Jsme u nich už dlouho a měnit nebudeme, není proč, jsme spokojeni

 34. Dalibor napsal:

  Čez už nikdy, vysoké ceny, komunikace na nic, ne ne už nikdy

 35. Pavel napsal:

  Když se k tomu ještě pricte dobře fungujici zakaznicka podpora, je to jasne – vse od CEZu a je klid.

 36. Matěj napsal:

  S tím si dovolím nesouhlasit, RWE jsou dle mě zloději, zlatý čez, jehož koncernu je čez prodej součástí.

 37. Mirka napsal:

  Rozhodně výhodnější než RWE

 38. Robert napsal:

  Já moc spokojen nebyl, přešel jsem k jiné společnosti, ale ani tam to není úplně ono

 39. Aneta napsal:

  Spokojenost..

 40. Alex napsal:

  Jsem dlouholetým zákazníkem vaší firmy.K vaším službám nemám žádné velké výhrady.Doporučuji však posílit telefonní infolinku, protože docílit spojení vzhledem k dlouhým prodlevám se volajícímu značně prodražuje.Upozorňuji též na dlouhou dobu než dostanu odpověď na e-mailový dotaz..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.