2.3/5 - (81 votes)

Společnost Innogy patří mezi největší energetické firmy v České republice. Zabývá se jak dodávkami zemního plynu, tak i jeho distribucí a skladování v podzemních zásobárnách. Mimo jiné se také podílí na výrobě tepla a elektrické energie. Obchodní firmou celého Innogy je Innogy Energie zajišťující jednak prodej zemního plynu i elektřiny a jednak pronájem LED žárovek a kouřových detektorů. Innogy Energie poskytuje mimo jiné i pojištění.

V oblasti distribuce plynu se pohybuje subjekt nazvaný Innogy Grid Holding. Právě on zajišťuje dodávky zemního plnu po celé ČR mimo hlavního města Prahy a jižních Čech. Skladováním zemního plynu se zabývá Innogy Gas Storage a teplárenstvím Innogy Energo. Mimo jiné je provozovatelem stanic CNG.

Innogy nabízí svým zákazníkům zajímavé věrnostní programy, mezi něž patří Innogy karta. Díky ní lze dosáhnout na výrazné slevy v mnoha odvětvích zábavy, služeb či při nákupu některého sortimentu. Hodně se uplatňuje především u aktivit, jakými jsou lyžování a jiné zimní sporty. Vztahuje se ale i k filmu.

Kam dále:

Innogy kontakt

Naposledy upraveno: 24.3.2017

Štítky: