České Energetické Centrum a.s. zkušenosti, recenze a diskuze

3/5 - (4 votes)

Společnost České Energetické Centrum a.s. se řadí mezi stabilní dodavatele plynu a elektřiny v České republice. V roce 2013 se vlastníkem Českého Energetického Centra a.s. stala známá energetická společnost Bohemia Energy. Mezi alternativními dodavateli se tak zmiňovaná firma stala jedničkou.

Společnost Bohemia Energy nejprve odkoupila České Energetické Centrum a.s. Jih, které mělo více než 30 000 zákazníků. Následně došlo k odkoupení zbytku Českého Energetické Centrum a.s. majícího 70 000 klientů.

Zákazníci Českého Energetického Centra a.s. se mohou spolehnout na stejné podmínky, jaké měli před tímto odkoupením. Spolehnout se mohou na stabilní a neustále velmi dobře fungující zákaznické linky. Nemění se ani bankovní účet a v neposlední řadě i adresa.

České Energetické Centrum a.s. nabízí své služby také na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Ve státech střední Evropy má České Energetické Centrum a.s více než 200 000 zákazníků.

38 komentářů

  1. Na to, že tahle společnost už neexistuje je tu celkem živo.
    Spolkla je Bohemia energy. Jen ty nejhorší zkušenosti.

  2. když jsem si to propočítal, tak mi to vyšlo o dost líp, ale zatím jsem se ještě nedostal k tomu vyřešit s nimi ten přechod, ještě mi musí končit smlouva u jiného dodavatele, abych nemusel platit odstupné, ale zatím jsem rozhodnutý k nim přejít.

  3. Nám dluží přeplatek 6200kč od konce března. Když jsem tam pětkrát volala, tak se mi jen omlouvali a slibovali, že to ihned pošlou a do teď mi nic nepřišlo.

  4. Toto je jedna z nejlevnějších energetických firem na trhu s příkladným přístupek k zákazníkovi.

  5. My jsme s ČECem řešili také akorát opožděné zaslání přeplatku, po osobní navštěvě centra ale nebyl problém a doplatek zanedlouho dorazil. Jinak pouze v dobrém.

  6. Dobrý den, pokud nemusíte,nikdy k této společnosti nepřecházejte­. Nekvalifikova­ní, neerudovaní, neumí udělat odečty,vystavují ničím podložené faktury.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *