Rate this post

Společnost ČEZ Energetické služby, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Vítkovice, okres Ostrava-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ČEZ Energetické služby, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ČEZ Energetické služby, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Ostrava, Vítkovice, Výstavní 1144/103, PSČ 70300
Datum vzniku společnosti: 01.07.2007
IČO: 27804721

Mapa:

Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Ostrava-město
Obec: Vítkovice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba plynu; rozvod plynných paliv prostřednictvím sítí
Vedlejší činnosti firmy: Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Informační činnosti, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Výroba elektronických součástek a desek, Výroba strojů a zařízení pro všeobecné účely

Máte zkušenosti s firmou ČEZ Energetické služby, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže