Rate this post

Společnost ČEPS, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Praha 10, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ČEPS, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ČEPS, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Michle (Praha 10), Elektrárenská 774/2, PSČ 10100
Datum vzniku společnosti: 16.10.1998
IČO: 25702556

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 10

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Přenos elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Informační činnosti, Činnosti v oblasti informačních technologií, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Ostatní výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd

Máte zkušenosti s firmou ČEPS, a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024