Rate this post

Společnost Centrum Praha Jih-Chodov s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 1, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Centrum Praha Jih-Chodov s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Centrum Praha Jih-Chodov s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Staré Město, Na příkopě 388/1, PSČ 11000
Datum vzniku společnosti: 23.05.1997
IČO: 25131885

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 1

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Informační činnosti, Reklamní činnosti, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Developerská činnost, Správa nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody

Máte zkušenosti s firmou Centrum Praha Jih-Chodov s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže