Rate this post

Společnost CARBOUNION KOMODITY, s.r.o. v likvidaci jejíž sídlo je v oblasti Praha 1, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. CARBOUNION KOMODITY, s.r.o. v likvidaci se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností CARBOUNION KOMODITY, s.r.o. v likvidaci? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha 1 – Nové Město, Václavské náměstí 846/1, PSČ 11000
Datum vzniku společnosti: 11.11.2009
IČO: 28989481

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 1

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Poradenství v oblasti řízení, Reklamní činnosti, Obchod s plynem prostřednictvím sítí,

Máte zkušenosti s firmou CARBOUNION KOMODITY, s.r.o. v likvidaci? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024