Rate this post

Společnost CARTHAMUS a.s. jejíž sídlo je v oblasti Praha 1, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. CARTHAMUS a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností CARTHAMUS a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Staré Město, Uhelný trh 414/9, PSČ 11000
Datum vzniku společnosti: 28.05.2003
IČO: 27062970

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 1

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Poradenství v oblasti řízení, Výroba hnojiv a dusíkatých sloučenin, Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Nespecializovaný velkoobchod

Máte zkušenosti s firmou CARTHAMUS a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024