Rate this post

Společnost BM servis a.s. jejíž sídlo je v oblasti Bohumín, okres Karviná nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BM servis a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BM servis a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Bohumín, Nový Bohumín, Krátká 775, PSČ 73581
Datum vzniku společnosti: 01.01.1993
IČO: 47672315

Mapa:

Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Karviná
Obec: Bohumín

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba tepla
Vedlejší činnosti firmy: Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Informační činnosti, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Poradenství v oblasti řízení, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství

Máte zkušenosti s firmou BM servis a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024