Rate this post

Společnost BP – PROFIT, spol. s r.o. jejíž sídlo je v oblasti Chotýčany, okres České Budějovice nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BP – PROFIT, spol. s r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BP – PROFIT, spol. s r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Chotýčany 80, PSČ 37362
Datum vzniku společnosti: 14.04.2006
IČO: 26102501

Mapa:

Kraj: Jihočeský kraj
Okres: České Budějovice
Obec: Chotýčany

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n., Výroba hnojiv a dusíkatých sloučenin, Činnosti zastaváren, ,

Máte zkušenosti s firmou BP – PROFIT, spol. s r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024