Rate this post

Společnost ad-solar s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Nové Strašecí, okres Rakovník nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ad-solar s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ad-solar s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Nové Strašecí, Mšecká 967, PSČ 27101
Datum vzniku společnosti: 11.01.2010
IČO: 28715870

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Rakovník
Obec: Nové Strašecí

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Poradenství v oblasti řízení, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, , ,

Máte zkušenosti s firmou ad-solar s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024