Rate this post

Společnost aggregaat s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Bruntál, okres Bruntál nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. aggregaat s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností aggregaat s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Bruntál, Zahradní 2004/46D, PSČ 79201
Datum vzniku společnosti: 23.02.2023
IČO: 19079184

Mapa:

Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Bruntál
Obec: Bruntál

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výstavba bytových a nebytových budov, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Inženýrské činnosti a související technické poradenství, Výroba tepla

Máte zkušenosti s firmou aggregaat s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024