Rate this post

Společnost ACS Invest, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Chomutov, okres Chomutov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ACS Invest, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ACS Invest, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Chomutov, Černovická 4264, PSČ 43003
Datum vzniku společnosti: 21.02.2007
IČO: 27313565

Mapa:

Kraj: Ústecký kraj
Okres: Chomutov
Obec: Chomutov

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Demolice a příprava staveniště, Kompletační a dokončovací práce, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur,

Máte zkušenosti s firmou ACS Invest, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024