Rate this post

Společnost ABA ENERGY s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Olomouc, okres Olomouc nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ABA ENERGY s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ABA ENERGY s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Olomouc, Nové Sady, Rokycanova 781/15, PSČ 77900
Datum vzniku společnosti: 25.02.2009
IČO: 28577949

Mapa:

Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Olomouc
Obec: Olomouc

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Lesnictví a těžba dřeva, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku, Obchod s plynem prostřednictvím sítí

Máte zkušenosti s firmou ABA ENERGY s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024