PRIMAGAS S.R.O. zkušenosti, recenze a diskuze

4/5 - (6 votes)

Společnost PRIMAGAS s.r.o. se řadí mezi nejznámější firmy působící v oblasti prodeje LPG. Sídlo firmy se nachází v Praze, nicméně má i zastoupení pro Moravu, a to v Horní Suché u Havířova.

PRIMAGAS s.r.o. patří mezi velmi silné hráče na energetickém trhu, má ve svých řadách spousty fundovaných poradců působících napříč celou Českou republikou. Disponuje mimo jiné také svým vlastním technickým oddělením, jež zajišťuje maximální bezpečnost v oblasti podnikání této firmy.

Dále se může PRIMAGAS s.r.o. pochlubit vlastními skladovacími kapacitami. Ve své velkokapacitní plnírně lahví zajišťuje komplexně své služby v oblasti plnění lahví. PRIMAGAS s.r.o. je nedílnou součástí České asociace LPG a Evropské asociace LPG. Mimo jiné také podporuje známou iniciativu Exceptional Energy. Je také členem velké skupiny SHV Energy, jejíž podnikatelské aktivity firmy spadají do celkem 27 zemí celého světa. Celkově SHV Energy zaměstnává 13 500 lidí.

31 komentářů

  1. Byl jsem lehce skeptický, když s tím žena přišla, ale musím ji dát za pravdu, udělali jsme dobře když jsme k nim přešli

  2. S dodavatelem jsem spokojena a hodnotím je pozitivně a to jak skrze jejich ceny tak i servis, jelikož potom co si ověřili můj zájem, byli celkem rychle schopni sjednat můj přestup k nim.

  3. Velice spokojen s jejich jednání,vždy dovolám,občas sice čekám ale jinak vše OKá .Co se týče úspory oproti ČEZu a RWE v celku veliká.

  4. Solidní jednání, skvělá cena lidé musí dávat pozor na výpovědní lhůty všude, mám energetického poradce a nikdy jsem nemněl žádný problém.

  5. V červnu u nich budem dva roky, zkušenost bezproblémová, takže s velkou pravděpodobností s nimi budeme pokračovat i nadále. Cenově přijatelní.

  6. Dobrý den, bereme plyn od Primagasu řes 2 roky, co se týče přeplatku a komunikace je vše v naprostém pořádku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *