Rate this post

Společnost G – TERMA s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha-Suchdol, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. G – TERMA s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností G – TERMA s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Suchdol, Armádní 778/18, PSČ 16500
Datum vzniku společnosti: 04.10.2000
IČO: 26202808

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha-Suchdol

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách, Technické zkoušky a analýzy, Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace, Správa nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství,

Máte zkušenosti s firmou G – TERMA s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže