Rate this post

Společnost FROMEL, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Příbram, okres Příbram nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. FROMEL, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností FROMEL, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Příbram, Žežice 124, PSČ 26101
Datum vzniku společnosti: 22.05.2012
IČO: 24301671

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Příbram
Obec: Příbram

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba strojů a zařízení pro všeobecné účely, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Činnosti v oblasti informačních technologií, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Reklamní činnosti, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost

Máte zkušenosti s firmou FROMEL, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024