Rate this post

Společnost FER s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha-Štěrboholy, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. FER s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností FER s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Štěrboholy, Nedokončená 173/20, PSČ 10200
Datum vzniku společnosti: 26.06.2013
IČO: 1828746

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha-Štěrboholy

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Nespecializovaný velkoobchod, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí,

Máte zkušenosti s firmou FER s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024