Rate this post

Společnost FARMA VĚTEŘOV, spol. s r.o. jejíž sídlo je v oblasti Archlebov, okres Hodonín nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. FARMA VĚTEŘOV, spol. s r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností FARMA VĚTEŘOV, spol. s r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Archlebov 416, PSČ 69633
Datum vzniku společnosti: 16.07.2003
IČO: 26901251

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Hodonín
Obec: Archlebov

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Smíšené hospodářství, Správa nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody, ,

Máte zkušenosti s firmou FARMA VĚTEŘOV, spol. s r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024