Rate this post

Společnost Farma Power s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Nučice, okres Praha-západ nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Farma Power s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Farma Power s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Nučice, Za školou 720, PSČ 25216
Datum vzniku společnosti: 21.02.2024
IČO: 21275947

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Praha-západ
Obec: Nučice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Ostatní specializované stavební činnosti, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Obchod s elektřinou, Příprava staveniště,

Máte zkušenosti s firmou Farma Power s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024