Rate this post

Společnost EOP Distribuce, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Opatovice nad Labem, okres Pardubice nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. EOP Distribuce, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností EOP Distribuce, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Opatovice nad Labem 478, PSČ 53345
Datum vzniku společnosti: 01.08.2010
IČO: 28800621

Mapa:

Kraj: Pardubický kraj
Okres: Pardubice
Obec: Opatovice nad Labem

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Rozvod tepla
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků, Skladování a vedlejší činnosti v dopravě, Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků, Demolice a příprava staveniště, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách

Máte zkušenosti s firmou EOP Distribuce, a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024