Rate this post

Společnost EnerSun s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Planá, okres Tachov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. EnerSun s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností EnerSun s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Planá, Severní 661, PSČ 34815
Datum vzniku společnosti: 22.05.2009
IČO: 29069521

Mapa:

Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Tachov
Obec: Planá

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, , ,

Máte zkušenosti s firmou EnerSun s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024