Rate this post

Společnost ENERGON SUN, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Dobříš, okres Příbram nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ENERGON SUN, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ENERGON SUN, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Dobříš 1665, PSČ 26301
Datum vzniku společnosti: 01.08.2008
IČO: 28440170

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Příbram
Obec: Dobříš

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Poradenství v oblasti řízení, Reklamní činnosti, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách,

Máte zkušenosti s firmou ENERGON SUN, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024