Rate this post

Společnost Energograss s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Rožmberk nad Vltavou, okres Český Krumlov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Energograss s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Energograss s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Rožmberk nad Vltavou, Přízeř 31, PSČ 38218
Datum vzniku společnosti: 03.03.2011
IČO: 28134877

Mapa:

Kraj: Jihočeský kraj
Okres: Český Krumlov
Obec: Rožmberk nad Vltavou

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, , , ,

Máte zkušenosti s firmou Energograss s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024