Rate this post

Společnost ENERGO LaR s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Rychnov nad Kněžnou, okres Rychnov nad Kněžnou nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ENERGO LaR s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ENERGO LaR s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1501, PSČ 51601
Datum vzniku společnosti: 24.06.1996
IČO: 25253191

Mapa:

Kraj: Královéhradecký kraj
Okres: Rychnov nad Kněžnou
Obec: Rychnov nad Kněžnou

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Ubytování, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n., Destilace, rektifikace a míchání lihovin, Výroba počítačů a periferních zařízení, Výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů

Máte zkušenosti s firmou ENERGO LaR s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024