Rate this post

Společnost Energie AG Teplo Vimperk s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Vimperk, okres Prachatice nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Energie AG Teplo Vimperk s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Energie AG Teplo Vimperk s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Vimperk, Vimperk II, 1. máje 637, PSČ 38501
Datum vzniku společnosti: 28.08.2008
IČO: 28088654

Mapa:

Kraj: Jihočeský kraj
Okres: Prachatice
Obec: Vimperk

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství, Poradenství v oblasti řízení, Výroba elektřiny, Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace, ,

Máte zkušenosti s firmou Energie AG Teplo Vimperk s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže