Rate this post

Společnost Energie AG Teplo Bohemia s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Rakovník, okres Rakovník nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Energie AG Teplo Bohemia s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Energie AG Teplo Bohemia s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Rakovník, Rakovník II, Havlíčkova 2583, PSČ 26901
Datum vzniku společnosti: 20.08.1996
IČO: 25072251

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Rakovník
Obec: Rakovník

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace, , , ,

Máte zkušenosti s firmou Energie AG Teplo Bohemia s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže