Rate this post

Společnost Energetika Zábřeh s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Zábřeh, okres Šumperk nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Energetika Zábřeh s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Energetika Zábřeh s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Zábřeh, Radniční 32/12, PSČ 78901
Datum vzniku společnosti: 29.09.2010
IČO: 28637496

Mapa:

Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Šumperk
Obec: Zábřeh

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výstavba budov, Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace, ,

Máte zkušenosti s firmou Energetika Zábřeh s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže