Rate this post

Společnost Energetické centrum Stráž s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Stráž pod Ralskem, okres Česká Lípa nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Energetické centrum Stráž s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Energetické centrum Stráž s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Stráž pod Ralskem, Máchova 203, PSČ 47127
Datum vzniku společnosti: 14.03.2000
IČO: 25415018

Mapa:

Kraj: Liberecký kraj
Okres: Česká Lípa
Obec: Stráž pod Ralskem

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Činnosti v oblasti nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody, Poradenství v oblasti řízení, Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace, ,

Máte zkušenosti s firmou Energetické centrum Stráž s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže