Rate this post

Společnost ELINENERGO s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 18, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ELINENERGO s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ELINENERGO s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Letňany, Beranových 65, PSČ 19900
Datum vzniku společnosti: 01.07.2009
IČO: 28923855

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 18

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Vydavatelské činnosti, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Reklamní činnosti, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Nespecializovaný velkoobchod, Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur

Máte zkušenosti s firmou ELINENERGO s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024