Rate this post

Společnost ELIKO CZ a.s. jejíž sídlo je v oblasti Plzeň 2-Slovany, okres Plzeň-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ELIKO CZ a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ELIKO CZ a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Plzeň, Východní Předměstí (Plzeň 2-Slovany), Slovanská alej 1993/28, PSČ 32600
Datum vzniku společnosti: 15.06.2007
IČO: 27982700

Mapa:

Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Plzeň-město
Obec: Plzeň 2-Slovany

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Maloobchod, kromě motorových vozidel, Inženýrské činnosti a související technické poradenství, Instalace průmyslových strojů a zařízení, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod s nápoji,

Máte zkušenosti s firmou ELIKO CZ a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024