Rate this post

Společnost Elektrárna Krašovice, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Písek, okres Písek nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Elektrárna Krašovice, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Elektrárna Krašovice, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Písek, Budějovické Předměstí, Vrcovická 2230, PSČ 39701
Datum vzniku společnosti: 25.08.2009
IČO: 28110021

Mapa:

Kraj: Jihočeský kraj
Okres: Písek
Obec: Písek

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost,

Máte zkušenosti s firmou Elektrárna Krašovice, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024