Rate this post

Společnost EFG Rapotín BPS s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 4, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. EFG Rapotín BPS s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností EFG Rapotín BPS s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Michle (Praha 4), Jihlavská 1558/21, PSČ 14000
Datum vzniku společnosti: 21.12.2021
IČO: 14080427

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 4

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba potravinářských výrobků, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Reklamní činnosti, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Výroba tepla

Máte zkušenosti s firmou EFG Rapotín BPS s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024