Rate this post

Společnost EKOpaliva s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 10, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. EKOpaliva s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností EKOpaliva s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Strašnice (Praha 10), Strančická 3387/45, PSČ 10000
Datum vzniku společnosti: 26.05.2004
IČO: 26011212

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 10

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Kompletační a dokončovací práce, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Výroba zámků a kování, Výroba nástrojů a nářadí, Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných

Máte zkušenosti s firmou EKOpaliva s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024