Rate this post

Společnost EASY POWER s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Kutná Hora, okres Kutná Hora nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. EASY POWER s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností EASY POWER s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Kutná Hora, Žižkov, Talafusova 974, PSČ 28401
Datum vzniku společnosti: 21.03.2008
IČO: 28080947

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kutná Hora
Obec: Kutná Hora

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Instalace průmyslových strojů a zařízení, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Obchod s plynem prostřednictvím sítí, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí

Máte zkušenosti s firmou EASY POWER s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024