Rate this post

Společnost Domovní správa Prostějov, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Prostějov, okres Prostějov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Domovní správa Prostějov, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Domovní správa Prostějov, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Prostějov, Riegrova 3475/24, PSČ 79601
Datum vzniku společnosti: 11.09.2001
IČO: 26259893

Mapa:

Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Prostějov
Obec: Prostějov

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Tisk a rozmnožování nahraných nosičů, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Poradenství v oblasti řízení, Reklamní činnosti, Sportovní činnosti

Máte zkušenosti s firmou Domovní správa Prostějov, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže