Rate this post

Společnost CTP Solar III, spol. s r.o. jejíž sídlo je v oblasti Humpolec, okres Pelhřimov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. CTP Solar III, spol. s r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností CTP Solar III, spol. s r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Humpolec, CTPark Humpolec 1571, PSČ 39601
Datum vzniku společnosti: 19.09.2008
IČO: 28089308

Mapa:

Kraj: Kraj Vysočina
Okres: Pelhřimov
Obec: Humpolec

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Ubytování, Reklamní činnosti, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost

Máte zkušenosti s firmou CTP Solar III, spol. s r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024