Rate this post

Společnost CORIUMTEX Blata s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 20, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. CORIUMTEX Blata s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností CORIUMTEX Blata s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Horní Počernice, Náchodská 646/132, PSČ 19300
Datum vzniku společnosti: 14.06.2010
IČO: 24696170

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 20

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba a rozvod elektřiny, plynu, tepla a klimatizovaného vzduchu, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Poradenství v oblasti řízení, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Technické zkoušky a analýzy, Ostatní výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd

Máte zkušenosti s firmou CORIUMTEX Blata s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024