Rate this post

Společnost ČEZ Obnovitelné zdroje, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 4, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ČEZ Obnovitelné zdroje, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ČEZ Obnovitelné zdroje, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Michle (Praha 4), Duhová 1444/2, PSČ 14000
Datum vzniku společnosti: 01.07.2000
IČO: 25938924

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 4

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba strojů a zařízení j. n., Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Inženýrské činnosti a související technické poradenství, Instalace průmyslových strojů a zařízení

Máte zkušenosti s firmou ČEZ Obnovitelné zdroje, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024