Rate this post

Společnost CENTROTHERM Mladá Boleslav, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Mladá Boleslav, okres Mladá Boleslav nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. CENTROTHERM Mladá Boleslav, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností CENTROTHERM Mladá Boleslav, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Mladá Boleslav, Mladá Boleslav II, Jana Palacha 1294, PSČ 29301
Datum vzniku společnosti: 02.07.1993
IČO: 46356533

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Mladá Boleslav
Obec: Mladá Boleslav

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Výstavba bytových a nebytových budov, Povrchová úprava a zušlechťování kovů, Výroba zámků a kování, Elektrické instalace, Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace,

Máte zkušenosti s firmou CENTROTHERM Mladá Boleslav, a.s.? Napište nám je do komentářů níže