CENTROPOL ENERGY, a.s. zkušenosti, recenze a diskuze

3/5 - (15 votes)

Liberalizovaný trh s elektřinou je v České republice čím dál více obsazovaný novými a novými společnostmi, které touží v tomto odvětví prorazit. Prvním průkopníkem byl vlastník a v současné době také předseda představenstva společnosti Centropol Energy, a. s., pan Aleš Graf, a to konkrétně v roce 2002. Od té chvíle se Centropol Energy, a. s. stala největším dodavatelem elektřiny a plynu v České republice. Nyní totiž obsluhuje více než tři sta tisíc odběrných míst na celém českém území.

Cenou patří Centropol Energy, a. s. k těm, které se hrdě řadí k firmám, jež zůstávají stále na té zlaté střední cestě. Nejedná se tedy o extrémně vysokou cenu, kterou zaplatíte, ale také nesmíte počítat s tím, že vaše náklady na elektrickou energii a zemní plyn budou naprosto minimální.

Společnost Centropol Energy, a. s. před čtyřmi lety slavila velký úspěch. Otevřel se totiž trh s mobilními službami, do něhož firma vstoupila se svým virtuálním operátorem.

1 komentář

  1. Nevrací přeplatek ani po pravomocném dědickém usnesení. Ještě víc než půl roku po úmrtí zákazníka (a po demontáži plynoměru!) si účtují poplatky, tak, aby se z původního přeplatku stal nedoplatek. V korespondenci lžou, na věcné argumenty vůbec nereagují a neodpoví na ně (jak mohou účtovat poplatky za plyn někomu, kdo je dávno mrtev a plynoměr je odpojen?). Operátor na lince k ničemu, jen vše „předá“ a nestane se opět nic. Nikomu kompetentnímu se nedovoláte. Mně se to jeví jako pokus o bezdůvodné obohacení či o podvod. Někdo jiný by možná řekl, že to jsou jen obyčejní zloději.
    Pokud se chcete někomu pomstít, tak mu doporučte Centropol!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *