5/5 - (5 votes)

Rok 2008 byl odrazovým můstkem pro společnost Comfort Energy, s. r. o. Za jejím zrodem nestojí nikdo jiný, než vlastníci, jež vybudovali největšího alternativního dodavatele elektřiny, a sice společnost Bohemia Energy. Úspěšný start byl tedy zaručen už právě tím, že za ním stáli ti správní lidé.

Comfort Energy, s. r. o. se do roku 2012 ukazovala na trhu s energetickými komoditami. Do té doby poskytovala Comfort Energy, s. r. o. pouze odborné služby, které byly určeny především velkoodběratelům. Ovšem současnost pro ně znamená něco zcela jiného, a sice vstup na trh energií pro domácnosti a maloodběratele. Od té chvíle mají tedy i menší české domácnosti možnost využít profesionální a komfortní služby týkající se právě dodávky energie a plynu.

Každého potencionálního klienta bude jistě zajímat to, že Comfort Energy, s. r. o. má jedny z nejakčnějších cen na trhu s touto službou. Pro podomní prodej firma využívá externí partnery a smlouvy se uzavírají pouze prostřednictvím prodejních sítí vlastních obchodních zástupců.

Naposledy upraveno: 2.4.2017

Štítky: