Rate this post

Společnost ČEEL s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Hrobice, okres Zlín nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ČEEL s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ČEEL s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Hrobice 128, PSČ 76315
Datum vzniku společnosti: 18.03.2010
IČO: 29208874

Mapa:

Kraj: Zlínský kraj
Okres: Zlín
Obec: Hrobice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Činnosti v oblasti nemovitostí, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, ,

Máte zkušenosti s firmou ČEEL s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024