Rate this post

Společnost C-energy s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Planá nad Lužnicí, okres Tábor nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. C-energy s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností C-energy s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Planá nad Lužnicí, Průmyslová 748, PSČ 39102
Datum vzniku společnosti: 26.02.1997
IČO: 25106481

Mapa:

Kraj: Jihočeský kraj
Okres: Tábor
Obec: Planá nad Lužnicí

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků, Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Rozvod plynných paliv prostřednictvím sítí, Obchod s plynem prostřednictvím sítí

Máte zkušenosti s firmou C-energy s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže