Rate this post

Společnost BZK PLUS s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Kestřany, okres Písek nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BZK PLUS s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BZK PLUS s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Kestřany 147, PSČ 39821
Datum vzniku společnosti: 08.12.1997
IČO: 25170414

Mapa:

Kraj: Jihočeský kraj
Okres: Písek
Obec: Kestřany

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách, Výroba plastů v primárních formách, Obrábění, Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů, ,

Máte zkušenosti s firmou BZK PLUS s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024